لینک 05/16/2009

 • tags: تصویر, photo, sharing

  • بزرگترين مشكل عاشقان عكس در اينترنت كمبود عكس نيست بلكه فراواني ديوانه‌وار ان در سرتاسر وب هست. به همين دليل در طي يك سال اخير چندين و چند سرويس وب دويي براي پيدا كردن و به اشتراك گذاشتن بهترين تصاوير وب راه‌اندازي شد كه احتمالا شما نيز با تعدادي از انها آشنا هستيد. هركدام مزايا و كاربردهاي خاص خود را دارند.

   imgfave از يك نظر شبيه نمونه‌هاي قبلي و بخصوص از نظر ظاهر شبيه به pixdaus است (كه متاسفانه  سايت اخير در داخل كشور بلوكه شده است.) يكي از مزيتهاي خوب imgfave اين است كه برخلاف نمونه‌هاي مشابه صفحات سنگيني ندارد و لود شدن آن سريعتر است.

 • tags: web2.0, bookmarking, social, tagging, tools

 • tags: tools, web2

  • وکمارکلت‌ها ابزاری کوچک و کارآمدی برای مرورگرها هستند که به وسیله آن‌ها می‌توان به ابزارهای مختلفی دسترسی داشت و فعالیت‌های بسیاری را در کمترین زمان ممکن انجام داد. بوکمارکلت‌ها  بسیار ساده و بدون هیچ گونه ابزار اضافی قابل استفاده هستند، تنها کافیست تا آن‌ها را به قسمت بوکمارک و یا علاقمندی‌های مرورگر خود اضافه نمایید. 
  • بوکمارکلت‌ها ابزاری کوچک و کارآمدی برای مرورگرها هستند که به وسیله آن‌ها می‌توان به ابزارهای مختلفی دسترسی داشت و فعالیت‌های بسیاری را در کمترین زمان ممکن انجام داد. بوکمارکلت‌ها  بسیار ساده و بدون هیچ گونه ابزار اضافی قابل استفاده هستند، تنها کافیست تا آن‌ها را به قسمت بوکمارک و یا علاقمندی‌های مرورگر خود اضافه نمایید. 

Posted from Diigo. The rest of my favorite links are here.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: